Oto My – ŁAMacze!

(Kliknij na wybrane nazwisko, aby przeczytać więcej)

Marta Banaszak

marta_banaszak

Oliwia Frankowska

oliwia_frankowska

Jestem studentką psychologii. W ŁAM-ie działam dopiero od lutego 2014 roku. Interesuję się przede wszystkim muzyką i koncertami, ale niestety nie potrafię grać na żadnym instrumencie (a śpiewać tym bardziej!), więc działam głównie jako wolny słuchacz . Równie bardzo lubię koty, francuskie filmy, język angielski i podróże. W niedalekiej przyszłości marzy mi się wycieczka do Gruzji albo Armenii.

Ola Grdeń

ola_grden

Cześć! Jestem Ola i liczę już ponad 20 wiosen.;-) Studiuję filologię polską ze specjalnością logopedyczną. Bardzo podobają mi się zajęcia na moim kierunku, a w szczególności interesuje mnie poetyka. Poza tym tańczyłam kiedyś taniec towarzyski, który nadal jest moją pasją i staram się każdą wolną chwilę nim wypełnić. Lubię czytać książki, czego łatwo było się domyślić. Często się śmieję i spędzam czas poza domem. Ciągle nie mam czasu, co jest zapewne efektem mojego niezorganizowania i roztrzepania. Moją kolejną śmieszną wadą jest niecierpliwość, za to zaletą, pogoda ducha i otwartość. ŁAM daje mi świetnych znajomych, spełnienie pod względem charytatywnym, dzięki niemu czuję się potrzebna w Łabiszynie i mogę się dobrze bawić.;-)

Aneta Kopczyńska

aneta_kopczyńska

Marcin Kośmider (Administrator strony)

marcin_kosmider

Zuzanna Krajka

zuzanna_krajka

Martyna Krzanik (Z-ca Prezesa)

martyna_krzanik

Dagmara Krzewina (Skarbnik)

dagmara_krzewina

Bartosz Kumkowski

bartek_kumowski1

Justyna Kumowska

justyna_kumowska

Łukasz Kumkowski

lukasz_kumowski

Dominik Lemański

dominik_lemanski

W ŁAM-ie jestem od marca 2012 roku. Długo się nie zastanawiałem czy wstępować do członkostwa. Z perspektywy czasu wiem, że to była dobra decyzja. Aktualnie studiuje elektronika i telekomunikacja na UTP w Bydgoszczy.

Albin Łakomy (Prezes)

albin_lakomy

Maciej Muller

Maciej Muller - grupa ŁAM

Nazywam się Maciej Muller. Jestem słuchaczem Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Bydgoszczy. Studiuję język angielski, który od wielu lat jest moją pasją. Z tego powodu, że z natury jestem ścisłowcem, uwielbiam gramatykę. Kolejnym „fieldem”, którym się bardzo interesuję jest fonetyka. Moim marzeniem jest zostać nauczycielem. Praca z ludźmi i przekazywanie innym swojej wiedzy jest dla niezmiernie satysfakcjonujące. Innym moim hobby jest taniec towarzyski. Trenowałem go przez 6 lat w Studiu Kreacji Tańca. Udało mi się uzyskać klasę taneczną D. Moja przygoda z ŁAM-em zaczęła się po maturze, kiedy to miałem swoje najdłuższe wakacje w życiu. Wraz ze znajomymi postanowiliśmy zrobić coś pożytecznego, znaleźć pewną odskocznię od nadchodzących 3 lat nauki na studiach. Wstąpiliśmy do ŁAM-u w 2012. roku i tak trwamy w nim do dziś! ŁAM dla mnie to nie tylko grupa, która stara się robić dużo dobrego dla innych, dla miasta. Jest to także garść ludzi, z którymi ma się wielki FUN.

Michał Mrugowski

michal_mrugowski

Paweł Pepliński

pawel_peplinski

Beata Piotrowska

beata_piotrowska

Nazywam się Beata Piotrowska, mam 17 lat i uczęszczam do Liceum Plastycznego w Bydgoszczy. Moje zainteresowania to gra na instrumentach (gitarze, basie, flecie poprzecznym, flecie piccolo, harmonijce ustnej), malarstwo, rysunek, wszelkiego rodzaju grafiki (linoryt, litografia, itd.), interesuję się też historią sztuki i biografiami sławnych muzyków. Słucham metalu/rocka, chodzę też na karate i gram w orkiestrze;) moja przygoda z Łabiszyńską Aktywną Młodzieżą zaczęła się w zeszłym roku i, mimo że nie jestem jeszcze pełnoletnia, to bardzo lubię pomagać i działać razem z ŁAMem 😀

Katarzyna Poleszak

katarzyna_poleszak

Jestem studentką matematyki. Do grupy ŁAM należę od maja 2012r. Nie wyróżniam się szczególnymi zdolnościami artystycznymi, czy sportowymi. Skrupulatnie wywiązuję się z powierzonych mi zadań. Jestem wrażliwa emocjonalnie. Cierpię na arachnofobię. Mam zamiłowanie do wszystkiego, co niebieskie. W wolnym czasie czytam książki. Jestem wiecznie głodna, dlatego uwielbiam jedzenie, a potem leniuchowanie. Nie lubię czekania i przymusu. Nie znoszę, gdy ktoś popełnia błędy językowe. Mój wymarzony zawód to nauczycielka.

Mateusz Raszka

mateusz_raszka

Malwina Skibińska

malwina_skibinska

24-letnia mieszkanka Łabiszyna, z zawodu jest fototechnikiem. Ukończyła technikum fototechniczne w bydgoskim Zespole Szkół Chemicznych. Fotografia to jej pasja, najwięcej czasu poświęca portretom. W swojej artystycznej działalności kieruje się słowami Brett Weston „Aparat fotograficzny jest dla artysty kolejnym narzędziem. Jeżeli się nad tym zastanowić, to jest to mechanizm podobny do skrzypiec. To artysta jest w stanie tworzyć sztukę nie aparat.” W ubiegłym roku zdobyła wykształcenie wyższe i licencjat z Informatyki i Ekonometrii o specjalności grafika i multimedia.

Kamil Sęk

kamil_sek

Sebastian Jan Świętek

sebastian_swietek

Cześć nazywam się Sebastian Jan Świętek. Należę do ŁAMu ponieważ pragnę czegoś więcej a jeżeli zalec z pilotem przed telewizorem :-). Wiele znaczy dla mnie życie innych, tak, więc uczę najmłodszych jak nleży udzielić pierwszej pomocy. Moją pasją jest historią II Wojny światowej. Należę do SRH AA7 w ramach, którego przybliżam ludziom fakty związane z II wojną światową. Zajmuję się także produkcją klipów Wideo oraz fotografią.

Ada Rybicka

ada_rybicka

Mam na imię Ada, studiuję filologię angielską w Poznaniu, jednak Łabiszyn to miejsce, do którego zawsze chętnie wracam. Interesuję się literaturą brytyjską, historią, jednak także inne aspekty moich studiów niesamowicie mnie zajmują. Praktycznie całe moje życie miałam do czynienia ze sportem. Grałam w tenisa ziemnego, siatkówkę oraz jakiś czas trenowałam taniec towarzyski. W ŁAM-ie jestem od 2012 roku i jak często powtarzam, była to jedna z najlepszych decyzji jakie podjęłam. ŁAM obudził życie w naszym małym mieście! Jednak to nie tylko stowarzyszenie osób działających razem, to paczka niesamowitych ludzi. Przez zgranie, odpowiedzialność i zapał do pracy robimy wiele dobrego!

Dagmara Wachowiak

dagmara_wachowiak

Roksana Zoń

roksana_zon

Jestem: nauczycielką języka angielskiego. Uwielbiam: czarną kawę, koty i film „Pod słońcem Toskanii”. Nie lubię: kupowania butów. Mam słabość do: kosmetyków. Motto: „Be like a postage stamp. Stick to one thing until you get there.” W ŁAMie jestem: od samego początku i pełnię funkcję członka zarządu. ŁAM jest dla mnie ważny, ponieważ działanie w grupie daje mi mnóstwo satysfakcji, a świadomość, że są osoby, na które zawsze mogę liczyć, jest bezcenna.

Wspierają nas:

Ewa Chojnacka

ewa_chojnacka